Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

   krycipsi1           Naprodej1

Očekáváme vrh srbských honičů! Bereme záznamy. Více info zde.


 14. 9. 2017

Štěněčí info

3 Maďárci z vrhu M se nám pomalu rozutekli do nových domovů a my děkujeme pánečkům za zprávy a fotečky. Jsme rádi, že jsou prcci v dobrých a milujících rukou. Brzy budou mít vlastní profilové fotečky.
Naše Srbka Buba už to má „za pár“ a klid v porodní bedně nebude trvat dlouho. Bereme záznamy na opakované spojení srbských honičů, pracantů do lesa… Více info zde.

9. -. 10. 9. 2017

XXIV. Memoriál Prof. Jaroslava Svobody

4 Tento víkend se konala vrcholná akce Klubu, CACITové VZ. Na téro soutěži jsme nesměli chybět. Krásné prostředí, výborná atmosféra, podmínky memoriálové, které opravdu prověřili připravenost psů a pro nás krásné výsledky psů, které jsme zde předváděli. 
Dixie z Héku „Ira“ – III.cena, 5. místo
Enzo F. Vives Bohemia – III.cena, 7. místo, Nejlpeší barva
Jagger Vives Bohemia „Aron“ – III.cena, 11. místo, Nejmladší účastník MJS
Děkujeme všem přátelům za supr víkend. Majitelům odchovánků za prezentaci hafanů, i když bohužel tentokrát bez dojití v ceně, ale pro nás je super, že se svěřenci pracujete a předvádíte je na vrcholových klubových akcích… i to je úspěch. Majitelům Enza a Arona za projevenou důvěru v prezentaci jejich odchovnků na VZ. Jsme rádi, že náš chov je od dva „U“čkové chovné psy bohatší! 
Foto: Adam Simandel.


2. -3. 9. 2017

Výstavní a pracovní víkend

2 O tomto víkendu jsme se zúčastnili podzimních zkoušek pořádaných OMS Kladno. Na těchto zkouškách se předvedli dráťáci Vinnie a Chan (Arys z Ratenických lán). Vinnie se dařilo výborně a PZ dokončila v I. ceně, s dvěma trojkami tj. 292b., na krásném 3. místě. Tímto splnila poslední podmínku chovnosti! Chan s drobnými zaváháními dokončil s 273b. rovněž v I. ceně. 
Na těchto zkouškách uspěli v I. ceně i naši odchovánci Jaqueline „Kira“ a Kronos. Kira dokonce o věk se stejným počtem bodů jako Vinnie na 2. místě! Moc blahopřejeme a děkujeme páníkům za předvedení zrzounů.
Na poli výstavním, tentokrát až v Srbsku bojoval jezevčík Hakim a maďarští odchovánci Izrael a Fréa. Všem se podařilo získat titul Šampiona Srbska i titul CACIB! Moc děkujeme Kláře za výstavní full-servis. 
 
Copyright © 2017. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz