problems clearing cache file /DISK4/WWW/vivesbohemia.cz/www/web/cache/refTableSQL/536351c15001767c14b2bc5722e7d364problems clearing cache file /DISK4/WWW/vivesbohemia.cz/www/web/cache/refTableSQL/ba1d233455d12f4ba61ae69ae6f6484b August 2007- Vivesbohemia - chov a výcvik loveckých plemen
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /DISK4/WWW/vivesbohemia.cz/www/web/components/com_joomfish/helpers/joomfish.class.php on line 136
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

   krycipsi1aj           Naprodej1aj

banner - aktuality0 aj
Error
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • JFTP::delete: Bad response
  • JFTP::delete: Bad response
There are no translations available.

18.-19.8.2007

Výstava Duodanube Bratislava

Tento víkend jsme ještě s partou kamarádu ze cvičáku vyrazli na dvoudenní výstavu na Slovensko. Končulovi ze cvičáku tam měli pracovní cestu, takže jsem využila nabídky a vyrazila s nima. O víkendu mi zajistili moc hezké ubytování, provozovali stánek a já na revanč byla za řidiče a nazpátek jsem se vracela se stánkem a tranzitem sama do Čech. Cesta to byla dobrosružná, protože panička nkdy tak velké auto sama neřídilia. Ale vše proběhlo v pořádku.

Agís soutěžil po oba dva dny. V sobotu ho e třídě pracovní posuzoval slovenský rozhodčí Vladimír Piskay, od kterého obdržel známku V1, CAC a poté Res.CACIB. CACIBa vyhrál pes z maďarska. V neděli se situace opakovala, tentokrát posuoval  polský rozhodčí Andrzej Mania a Agís dostala stejná ocenění. Tímto nám chybí jeden titul k získání šampiona SR.


11.8.2008

SVP Praha - západ. Algeron I.cena

Dnes jsme vyrazily na zkoušky speciální vodní práce na nedaleký Šeberov. Zkoušky probíhali ve zvláštním složení, kdy většinu naší skupiny tvořili vůdkyně - nikoliv vůdci. Mě, to nevadilo a Víťovi, jako jedinému střelci myslím, že také ne. Agís předvedl to, na co jsme při jeho práci na vodě zvyklí. Úspěšně splnil všechny disciplína a kdyby nebylo jedné trojky z klidů na stanovi訚ti, kdy panička raději uvázala, tak by se stal vítězem zkoušek. I tak jsme byli rádi za krásné třetí místo, kdy před námi byl NKO, který měl samé 4 a naše kamarádka monika s již chovným gordonem Terrískem. Všem moc gratulujeme.

 
Copyright © 2020. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz