Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

   krycipsi1aj           Naprodej1aj

banner - aktuality0 aj
June 2008- Vivesbohemia - chov a výcvik loveckých plemen
There are no translations available.

14.-15.6.2008

Úspěšné tažení do Německa. Agís 2X BOB

Tak jsme se o víkendu vypravili na výstavu do nedalekého Erfurtu.....v sobotu se konala výstava národní, kde Agís úspěšně bodoval a izraelské rozhodčí se moc líbil...dostal ocenění V1, CAC, VDH, BOB - tím se stal Národním vítězem Německa, a v něděli na mezinárodním klání obrdžel od slovenského rozhodčího taktéž skvělá ocenění V1, CAC, CACIB, BOB....paničku to moc potěšilo a tímto máme nakročeno k získání titulu ŠAMPIONA NĚMECKA a k titulu INTERŠAMPION. 

Ještě gratulujeme naší spolubojovnici Annie, která ve své zemi původu po oba dva dny ve třídě mladých obdržela titul CAJC. Děkujeme také její paničce za skvělou společnost a za přes všechny počáteční zmatky velice příjemný víkend. Laughing


12.6.2008

Nový člen smečky MOK Or Kajan z Baštin alias Art

Dnes se nám smečka rozrostla o nového člena, ročního zrzavce MOK Arta (Or Kajan z Baštin), doufáme že půjde ve stopách svého staršího "bráchy" Agíse.¨

Artík je zrzavec, kterého jeho majitelé již nechtěli a nevěnovali mu moc velkou pozornost. Přišel k nám po tom, co byl jako půlroční štěně po rozchodu pánečků vyhozen z postele do boudy¨na opuštěnou parcelu. To byl pro štěně dostli velký zásah do imunity. Art po okamžité návštěvě veterináře začal být léčen na plíseň kůže po celém těle, záněty v uších a celkově špatnou výživnou kondici. Musí vyměnit veškerou srst a úplně řelínat. Předpokládáme tedy, že budeme mít doma nějaký čas "Maďarského naháče". Doufejme, že se vše spraví a bude z něj šťastný zrzoun, jako naši ostatní zrzavci.


7.6.2008

Drix z Blýskavé vítězem barvářských zkoušek - Kladno

Tuto sobotu vyrazil páneček se svým hnědým fousatým jezevčíkem na barvářské zkoušky. Je to práce, která myslím oba baví a tak ukázalo, že je to jejich parketa. I když tvrdili, že moc necvičili, tak se jim podařilo zkoušky udělat a to v I.ceně a stali se celkovými vítězi zkoušek.

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz