Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
There are no translations available.

20.2.2019

Štěňátka po našich chovných psech

IMG 3134 Přidáváme ještě informaci ohledně krytí našich chovných psů. Po Izraelovi se narodilo v CHS Z Házumburka 14.2. 9 štěňátek. 4 fenky a 5 pejsků. Po Kronosovi a fence Coffie Kelečský poklad se narodilo 7 zrzavců v poměru 3 kluci a 4 holčičky. Moc chovatelům gratulujeme a přejeme jen to nej.

13.2.2019

Březost potvrzena

Ultrasound-2-Cropped Sono prokázalo, že naše lednová krytí se podařila a Zizi i Vinn čekají svá první štěńátka. Prckové by se měli narodit v půlce března. Jaro tedy bude ve Vives Bohemia ve znamení štěňátek. Bližší info o jednotlivých vrzích najdete v sekcích štěňata KO a štěňata SRH. Bereme nezávazné záznamy. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace.


7.2.2019

Krytí Doty a Bastyho

IMG 5490

Abychom se nenudili, tak se k háravkám přidala i maďarka Doty (Bardotte Bertoni Prague), kterou jsme se vzhledem k její perfektní kondici a tomu, že je to skvělá máma, rozhodli naposledy nakrýt. Budou to její třetí štěňátka. Jako ženicha jsme tentokrát vybrali psa z našeho chovu - Bastiena Vives Bohemia. Jedná se o všestranného psa, výborných pracovních vloh a pěkného exteriéru. Krytí proběhlo bez problémů a začátkem března uvidíme, zda se zadařilo a přivítáme u nás vrh Q Vives Bohemia.


2.2.2019

Mezinárodní výstava v Brně

51089096 615280212244515 1687966853642584064 n

V sobotu jsme se na otočku vypravili na výstavu do Brna. Přihlášený byl náš MOD Dingo (Dunaj z Tałchejów), který si v mezitřídě vyběhal výbornou, CAC, CAC ČMKU a CACIB. Dingo tímto dokončil Junioršampiona ČR a zároveň se kvalifikoval na Cruft´s 2020.

MOK Nando Vives Bohemia vyběhal ve třídě mladých výbornou 2 s krásným posudkem a moc pěkně se prezetoval. Ve třídě šampionů se ukázal náš Bastien Vives Bohemia, který téměř v 8-mi letech tuto třídu vyhrál a získal CAC a započal titul Grandšampion ČR.

Foto Michal Burian.

 


1.2.2019

 

Krytí Vinnie

GD5B5843

V půlce ledna jsme si udělali dlouho plánovaný výlet do Maďarska. Tentokrát jsme se tímto směrem nevydali se zrzavci, ale s naší německou dráťandou Vinnie Stella Venandi. Dlouho jsme vybírali ženicha a nakonec jsme zvolili mladého psa výborného rodokmenu a především pravovních výsledků - Bajnok-Menti Lucase (Apacse). Apacs nás oslovil především svými výsledky ze zkoušek z několika zemí, zdravotními testy, výbornou  přáteskou temperamentní povahou a exteirérem. Doufáme, že se cesta vydařila a moc se těšíme na štěňátka. Více info o tomto jedinečném spojení zde. V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat.

 

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz