Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
There are no translations available.

28.9.2020

Zkoušky vloh a SVP Břve

zv kladno

Tuto sobotu se konaly zkoušky vloh. Zkoušek se zúčastnilo několik našich svěřenců a odchovánků. 

My jsme vedli dráťáka Karobše (Arlon Vives Bohemia) a maďara Saláma (Sandokan Vives Bohemia). Oba se dokončili v I.ceně, nos 4.

Dále se zde předvedli odchovánci MOK Rákosníček "Ros" a Quilda "Žofka" Vives Bohemia a kraťaska pálenka Fanny Vives Bohemia. Všichni dokončili krásně v I.ceně, nos 4. Ros dokonce s pohárkem za 2.místo! Všem páníkům moc blahopřejeme.

Foto Kristýna Nezbedová.

Na speciální výstavě KCHHMO se předvedl matador Dollar Vives Bohemia ve třídě veteránů. Získal známku výborná 1. Za mlaďochy bojovala Sisi se známkou VD a dále Pink Vives Bohemia, která byla oceněna také velmi dobrá.

Děkujeme páníkům za prezentaci svěřenců.


26.-27.9.2020

Memoriál MVDr. Jiřího Michálka

120622569 642444486698822 8189588936777559146 n Poslední zářijový víkend za zimy a dešte se konala vrcholná akce klubu MJM. Předvedlo se zde několik našich odchovánků. Tentorkát počasí a i drobné chybičky se staly bohužel  všem osudným a všichni dokončili jen část této soutěže. Kronos Vives Bohemia dokončil v I.ceně v plném počtu bodů vodu a na PZ části se mu stala osudná vlečka, kde narazil na zvěř a pak už se nezvládl zkoncetrovat. Agís - Piaf Vives Bohemia dokončila v I. ceně s krásnými body PZ, alena VP části bohužel nedohledala kachnu v rákosí. Nando zmíknul v I.ceně vodu, ale na poli byl odvolán. I o tom jsou někdy zkoušky...díky páníkům za předvedení hafanů...ostudu určitě neudělali a chyby se občas stávají! 


27.9.2020

Oblastní výstava Džbán

1

Propršenou sobotu jsme strávili s částí smečky na výstavě Džbán.

Předvedl se zde náš srbský odchovánek Aslan Vives Bohemia, který získal známku výborná a ocenění vítěz třídy a oblastní vítěz. Tímto splnil Alsan podmínky chovnosti.

Poslední podmínku chovnosti splnila i jezečice Izabella Vives Bohemia, která získala známku výborná. Je trochu tlustá, takže tentokrát bez titulu.

Za maďarý bojoval náš Oliver Vives Bohemia, který získal výbrnou a vítěze třídy. Zrzavé holky zastupovali Sisi a Sába Vives Bohemia, obě tentokrát velmi dobré. Sisi 1 a Sába 2.

Na klubové výstavě KO se předvedl Desperdo Vives Bohemia, Elita Vives Bohemia za velmi dobrou 1. Fanny Vives Bohemia si ve třídě mladých vyběhala výbornou 2 a náš Expert pro tentorkát odstoupil. 

Děkujeme všem majitelům za předvedení pejsků i v tomto nečase.


20.9.2020

Klubová výstava Kačina

120603438 1023088748153256 4726475064264224503 n

Na Klubové výstavě NKO v Kačině se výborně prezentovala naše Electra Vives Bohemia, která získala v silné konkurenci známku výborná, titul CAJC a BOJ a zároveň byla vybrána do chovu! Moc blahopřejeme Fazoli i paničce!

Foto Kristýna Zaňáková


19.9.2020

Lesní zkoušky

lz oms kladno 19.9.2020

O víkednu se zápolilo v lese v okolí Lán, lde probíhaly lesní zkoušky ohařů pod záštitou OMS Kladno. Na těchto zkouškách zazářil a v samých zvítězil nás Nando Vives Bohemia. V II.ceně dokončil i náš Laborghini Vives Bohemia! Moc blahopřejeme Terce a Janě! Gratulace i dalším přátelům a cvičencům..."blondýny s madary je rozdrtily" .

Foto Michal Burian.


15.9.2020

Úspěchy kraťsků Vives Bohemia

ell

Poslední víkendy se černá kraťaska Elita pod vedením Petry Golinovské zúčastnila hned několika soutěží a výstav. A je moc šikovná. Gratulace majitelce!

Národní výstava Olomouc: výborná 1, CAJC, BOJ

Pohár Polabí (PZ- CACT) - I.cena, nos 4

SVP OMS Teplice - I.cena

Foto Elity Petra Golinovská.

Na PZ bojovala i sestra Elity - Easter, která dokončila v I.ceně. Easter absolvovala i výstavu v Rokycanech se známkou výborná! Díky páníkům za info a novou fotečku do jejího profilu a blahopřejeme!

O rok straší "brácha" Darwin dokončil úspěšně VZ v III.ceně. Páníkovi také moc gratulujeme.


12.-.13.9.2020

Klubové zkoušky KCHHMO

piaf

Na KZV a KPZ klubu KCHHMO se předvedla naše Piaf Vives Bohemia "Agís" s Jitkou. V sobotu na ZV se jim dařilo výborně a dokončily v I.ceně s titulem Res. CACT! V neděli za limitku z klidů, ale vysoko v bodech za ostatní disciplíny dokončily v ceně II.ceně. Na těchto zkouškách se předvedl v II.ceně na ZV i náš Rumburak Vives Bohemia  a na KPZ v III.ceně vysoko v bodech Lamborghini Vives Bohemia, oba vedení Janou Kubešovou. Oba za limitku. Děkujeme paničkám za prezentaci zrzounů!

Foto Jitka Kubátová.


12.9.2020

Národní výstava Brno/Ostrava

brno 12.9.2020

V sobtou se konala výstava v Brně, které byla přesunuta z jara z Ostarvy, kvůli koronaviru. Na tuto výstavu se vypravil Arlon Vives Bohemia, Nando Vives Bohemia a Desperado Vives Bohemia. Děkujeme Terce za předvedení a Patrikovi za transport Karboše do Brna!

Desperado Vives Bohemia - výborná 1, CAC - započat GrandŠampion

Arlon Vives Bohemia "Karboš" - výborná 1, CAJC, BOJ a BOB!

Nando Vives Bohemia - velmi dobrý 2

 

Děkujeme Terce za předvedení a Patrikovi za transport Karboše do Brna! Foto Patrik Šarina.


9.9.2020 

Memoriál Nováka

mft 9.9.2020

Tento pátek se konala soutěž v Mezinárodním filedtrialu letního typu. Na tuto soutěž se běžel proběhnout náš odchovánek Desperado. Des předvedl pěkné hledání, ale bohužel chyboval ve vystavení. Společnost mu dělala dráťanda Vinnie Stella Venandi, které byla vlastně jen "do počtu". No Vinn, která je již nějaký ten měsíc mimo výcvik moc neběhala, ale měla štěstí na zvěř, kdy se jí podařilo bodovat a nechybovat ve vystavení a klidech. Vinn tedy obstála  "došla si" pro známku "Dobře" a 8 bodů.

Foto Patrik Šarina.


5. -6. 9.2020

Memoriál Kobzy a kachní hon Myštice

120596972 970674106773777 3494541990164960376 n

O víkednu se předvedl náš odchovánek Kronos Vives Bohemia na všestranných zkouškách se zadáním CACT. Kronos si vedl velmi dobře a memoriál dokončil v I.ceně!

V sobotu jsme vyrazili na první letošní kachní hon do Myštic. Počasí letní, kachny vysoké, atmosféra super a pejsci si pěkně mákli...děkujeme kamarádovi Tomšovi za pozvání.

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz