Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

   krycipsi1aj           Naprodej1aj

banner - aktuality0 aj
There are no translations available.

20-21.9.2008

Výcvikový víkend v Lučkovicích

O tomto víkendu jsme se cobi instruktoři účastnili v našem oblíbeném rekreačním středisku Lučkovice posledního výcvikového víkendu letošní sezóny.

Počasí nám přálo, parta kamarádů byla jako vždy váborná a večerní posezení také stálo za to. Tímto zdravíme všechny účastníky letošních výcvikových akcí a přejeme vůdcům hodně štěstí a úspěchů na zkouškách a při dalším výcviku. Nezbývá nám, než se těšit na setkání,která nás čekají v roce příštím a prostřednictvím fotografií vzpomínat na ta,která jsou již minulostí.
Fotoposřehy můžete shlédnout prostřednictvím odkazů,které budou průběžně doplňovány,jakmile se k nám dostanou.

Odkazy na foto:

http://nikolas.wbs.cz/Luckovice_2008.html

http://sieben.rajce.idnes.cz/Vycvik_loveckych_psu_-_Luckovice_19-21.9.2008/

http://hafbo.net/gallery/main.php?g2_itemId=207

http://weimaraner-bruno.rajce.idnes.cz/Luckovice_19_21.9.08/


13.9.2008

I. Zkoušky z norování na námi nově zprovozněné noře Kožova Hora

Tento datum byl pro nás premiérou v pořádáni zkoušek na noře Kožova Hora, kterou jsme celé jaro a léto opravovali a vraceli jí "zašlý lesk". Nora byla už více jak čtyři roky nefunkční a tak jsme se s partou známých domluvili, že zde tréningy a zkoušky obnovíme. Začali jsme chovat lišky a noru po technické stránce připravovat. Přes léto porbíhaly pravidelné nácviky v bezkontaktním norování a praktická příprava na nadcházející zkoušky pod záštitou OMS Kladno. Zkoušek se nakonec zúčastnilo pouze sedm dvojic. Všichni krom jedné úspěšně obstáli a za vítězství obdrželi pěkné ceny. Zkoušky provázela příjemná atmosféra, dobré občerstvení a doufáme, že se napřesrok vydaří alespoň stejně dobře a v hojnějším počtu.


6.9.2008

Bazi a Aiša vítězkami na zkouškách vloh Prahy 6

Tuhle sobotu jsme coby "rodinný" tým vyrazily na zkoušky vloh. Panička vedla foxu Bonnu od Lodenické stráně a páneček kraťandu Aishu od Křenovky.  Přes horké počasí a horší zazvěřenost polí se nám podařilo s oběma fenami zkoušky absolovat v I.ceně a počet celkový dokonce  stačil na 2X vítězství a to jak v ohařích, tak v malých plemench. Kamaradům, kteří se dorazli na zkoušky podívat děkujeme za podporu.

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz