Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
There are no translations available.

31.8.2019

Úspěchy odchovánků

PZ

Radost nám dělají naši kraťsí odchovánci z vrhu D. Na Slovensku se výborně prezentoval Dragon Vives Bohemia, který na Klubové výstavě získal známku VÝBORNÝ 1, CAJC a následně i JBOB a BOS! Dragon je tímto novým Junioršampionem SK! 

Na podzimních zkouškách se výborně prezentoval jeho bratr Diablo Vives Bohemia "Falco", který získal I.cenu a krásné 2.místo. Moc blahopřejeme paničce a držíme palce na Mistrovství Šumavy, kam jsou s Falcem nominováni!

 

Foto Kristýna Zaňáková


10.8.2019

 

Výstava Zákupy

SV

V sobotu jsme se účastnili Speciální výstavy KCHHMO a klubové výstavy KKO v Zákupech. Máme velkou radost protože nám i našim odchovánkům se dařilo výborně. Výsledku si ceníme především u německckých ohařů, kdy známkami výborná rozhodči ze země původu velmi šetřil.

Maďarští ohaři:

Nando Vives Bohemia - výborný 3

Nina Vives Bohemia - výborná 2, Res. CAC

Neywa Vives Bohemia - výborná 4

Nita Vives Bohemia - výborná

Carmen Damashca Aponivi "Karel" - výborná

Bria Vives Bohemia - výborná 2

Němečtí ohaři: 

Desperado Vives Bohemia - výborný 2

Destiny Vives Bohemia - výborná 4

Nina si ještě prošla výběrem do chovu a je "Kandidátem chovu".

 

Moc děkujeme majitelům za prezentaci a příjemnou sobotu. 


3.8.2019

 

Nové fotky prcků

27 Nové fotky našeho pohádkového vrhu najdete zde. Prckové dostali tetovačky, čipy a mají za sebou první očkování. Jsou to lumpíci a už je jich všude plno. K zadání máme pejska a fenku. Neváhejte nás kontaktovat. Více info o tomto vrhu zde.


3.8.2019

Zkoušky z vodní práce

67500261 2388176077886363 7944791080635990016 n

O víkendu se "bojovalo" na zkouškách z vodní práce. Zde mimo naše "cvičence" obstáli v I.ceně úspěšně naši tři odchovánci. Na zkouškých OMS Kladno v I.ceně uspěl na celkovém 3.místě Desperado Vives Bohemia a v I.ceně obstál, a poslední podmínku splnil náš maďárek z vrhu H - Hades Vives Bohemia alias Maikee. 

Na zkouškách v jižních čechách bojoval Desperada brácha Diablo Vives Bohemia "Falco". Falco zkoušky dokončil v I.ceně na 5.místě. Moc gratulujeme paničce k její premiéře na vodních pracech. Moc nás rovněž potěšila informace, že Falco se nominoval na soutěž Mistrovství šumavy. Držíme jim palce!

Na jihočeských rybnících se předvedl i odchovánek Lamborghini Vives Bohemia, rovněř uspěl v I.ceně!

 

Foto Kristýna Zaňáková.

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz