Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
There are no translations available.

29.6.2019

Národní výstava psů Klatovy

nv Tuto horkou sobotu jsme vyrazili na národní výstavu do Klatov. S Athosem Avolita Venor bylo v plánu dojet junioršampiona ČR, což se povedlo až nad očekávání, kdy Athos získal i titul Národní vítěz a dokonce i BOB! MOK Nando Vives Bohemia obdržel výbornou a titul CAC. Dráťanda Xanta Stella Venandi tentokrát získala velmi dobrou a také i kraťas Desperado. Moc děkujeme páníkům a rezprezentaci.


15.6.2019

Barvářské zkoušky

.-123

Tuto sobotu se náš Izrael Vives Bohemia účastnil barvářských zkoušek. Podmínky nebyly vzhledem k horkému počasí vůbec lehké, ale Izan s paničkou nezeváhali a zkoušky dokončili "ve čtyřkách" a stali se celkovými vítězi! Moc blahopřejeme! 

 

Foto Tereza Šárová.

22.-23.6.2019

Pohár Severu

20-IMG 3234

O víkendu bojoval náš Kronos Vives Bohemia na Poháru Severu. Kronos byl moc šikovný a nebýt zaváhání na nohledávce kachny, která byla za limitku, by mohl víkend být ještě lepší. I tak, páníkovi moc gratulujeme ke krásné II.ceně a 13.místu.

 

Foto Andrea Marešová.


15.6.2019 

Vrh R je na světě.

.

6 V sobotu přivedla na svět svá třetí štěňátka maďarka Ira (Dixie z Héku). Tatínkem je náš Fík Vives Bohemia. Porod proběhl dle učebnice, prckové se mají čile k světu a máma se dobře stará. Více info o tomto spojení zde. Bereme záznamy na pejska. První fotečky zde.


12.6.2019

Volný pejsek maďarského ohaře

8 Na svou rodinku čeká poslední pejsek maďarského ohaře jménem Quatro. Pejsek se jeví velmi nadějně exteriérově, povahově a prokazuje první lovecké vlohy. Quatro bude vhodný na chov, do myslivosti, výstavy i jako aktivní rodinný praťák. V případě vážného zájmu nás neváhejte kontaktovat. Více o rodičích zde.


11.6.2019

Nové fotky prcků

50 Zde najdete aktuální fotky našeho kraťasího komanda. Prckům táhne 8 týdnů. Už jsou to pěkní pesani. Brzo se rozutečou do nových domovů. K zadání máme dva pejsky v barvě černý a hnědý. Více info o tomto vrhu zde. Neváhejte nás kontaktovat.


2.6.2019

Prckové mají 6 týdnů

21 Zde najdete nové fotečky vrhu kraťásků. Máme k zadání pejsky. Prckové se nám začínají pěkně vybarvovat. Více info o tomto vrhu zde.

 


1.-.2.6.2019

 

Výstava Náměšť na Hané a výstava na Konopišti

yenn

O víkednu jsme se zúčastnili hned dvou (tří) klubových výstav. V sobotu jsme se vydali na Hanou, a to na Klubovou výstavu klubu německých ohařů krátkosrstých a Klubovou výstavu KCHHMO.

Předvedli jsme zde své mlaďochy a úspěšně absolvovali výběr do chovu. Svou premiéru měl i náš čerstvý veterán Yankee (Benny Vives Bohemia), který se neztratil ani mezi mladšími ročníky. 

Ve třídě mladých se předvedli:

KO Destiny Vives Bohemia - výborná, kandidát chovu

KO Desperado Vives Bohemia - výborný 4, kandidát chovu

KO Diablo Vives Bohemia - velmi dobrý

MOK Nando Vives Bohemia - velmi dobrý 2, kandidát chovu

MOK Oliver Vives Bohemia - velmi dobrý 3, kandidát chovu

MOK Norah Vives Bohemia - velmi dobrá

MOK Nella Vives Bohemia - velmi dobrá, kandidát chovu

Ve veteránech:

Ch. Benny Vives Bohemia - výborný, BOV, BOS a 2. Nejlepší veterán výstavy!

 

V neděli jsme vyrazili na Konopiště s našimi špagetkami.

Hakim Vives Bohemia - výborný 1, CAC, kandidát chovu a dokončil podmínky pro získání titulu šampion ČR a zároveň splnil podmínky chovnosti!

Izabella Vives Bohemia - výborná 2, Res. CAC, kandidát chovu

Cher Vives Bohemia byla bohužel vyloučena z posuzování pro vadu (úraz) prutu...takže Cher títmo nastoupila kariéru mazlíka a gaučáka :)

 

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz